Головна Політика Відбулося засідання сесії Шацької районної ради

Відбулося засідання сесії Шацької районної ради

2789

25 квітня 2018 року голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець взяв участь у засіданні  двадцять четвертої сесії Шацької районної ради сьомого скликання під головуванням Сергія Карпука. Окрім депутатів районної ради  участь у  засіданні взяли: Олександр Пирожик, перший заступник голови Волинської обласної ради керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники приватних підприємств, державних установ  та організацій району, представники засобів масової інформації, громадськість селища.

Сесія Шацької районної ради вчасно розпочала свою роботу. Всього на порядок денний було винесено 39 питань, одне з них знято під час засідання президії районної ради.
Традиційно депутати озвучили запити та звернення до керівників різних служб та установ району, місцевих та обласних посадовців.

Про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року та про районний бюджет на 2018 рік інформував Олександр Бебко, начальник управління фінансів Шацької районної державної адміністрації; про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Шацького відділення поліції на території Шацького району у 2017 році
доповідав Андрій Семенюк, начальник Шацького відділення поліції Любомльського відділу ГУНП у Волинській області; про забезпечення умов для всебічного розвитку молоді та змістовного дозвілля на території Шацького району повідомив Володимир Бугайчук, заступник голови Шацької райдержадміністрації.
Присутні у залі засідань також заслухали звітність начальника відділу освіти молоді та спорту Шацької райдержадміністрації Людмили Єрофєєвої з питань збереження та ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району, що знаходиться на балансі та в оперативному управлінні відділу. По даному питанню також звітувала начальник відділу культури Шацької райдержадміністрації Оксана Юхимук.
Сергій Кузько, заступник директора Шацького НПП інформував про збереження і розвиток природо-заповідного фонду району. Оскільки навколо питання виникло багато полеміки, а відповіді Сергія Івановича на поставлені депутатами питання не задовільнили загал, то його розгляд та затвердження відкладено до наступної сесії районної ради (з вимогою обов’язкової присутності керівника даної установи Марії Христецької).

Попередньо членами засідання постійної комісії обговорено та затверджено хід виконання чималої кількості важливих для життя та розвитку району програм, а саме: Програми зайнятості населення Шацького району на період до 2020 року, Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2014-2018 роки, програми “Питна вода Шацького району Волинської області” на 2012-2020 роки, Комплексної програми енергозбереження району на 2016-2020 роки, Програми розвитку туризму та рекреації у Шацькому районі на 2016-2020 роки, Програми «Екологія 2016-2020», цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки та інші.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату Шацької райдержадміністрації.