Головна Політика 15 вересня відбувся брифінг міського голови Володимира-Волинського Петра Саганюка

15 вересня відбувся брифінг міського голови Володимира-Волинського Петра Саганюка

1493

15-го вересня міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк провів брифінг і відповів на запитання журналістів місцевих ЗМІ.

Після наради очільник міста традиційно зустрівся з  представниками засобів масової інформації.

На оперативній нараді ви неодноразово говорили про те, що в першу чергу треба дбати про безпеку дітей, і якщо дитина поступає з підозрою на коронавірус, то потрібно оперативо реагувати для того, щоб результати приходили швидше (АТМ “Володимир”)

Нам треба берегти одне одного, берегти громаду міста, а в першу чергу – берегти дітей. На жаль, сьогодні ми маємо випадки зараження коронавірусом в учнів. Повторюсь, якщо потрібні кошти на платні тести, ми їх будемо шукати. Поінформуйте батьків, що є така можливість. Маємо приватні клініки, де за 1700 гривень можна швидко отримати результати ПЛР-тестування, і якщо батьки не мають можливості оплатити, то ми готові допомогти.

Чи є вихід із ситуації з тривалим отриманням результатів тестування? Бо ми всі розуміємо, що це все швидко не закінчиться (газета “Слово правди”)

Думаю, ситуацію виправити можна. Ми з березня маємо проблеми із вчасним отриманням результатів ПЛР-тестування. Сьогодні отримуємо результати за перше, третє, п’яте число. За кілька днів вони накопичуються і приходять потім по 17-20 позитивних, тому просто неможливо відслідкувати реальну ситуацію із захворюванням. Думаю, що на рівні області це питання можна вирішити. Або якщо ні – то повідомили б нас, тоді ми вирішуватимемо.

На минулій нараді говорили про ремонтні роботи у випадку сприятливих погодних умов. Що вдалося зробити? (АТМ “Володимир”)

Активізували роботи на вулиці Сагайдачного, продовжуємо на вулиці Незалежності. Розпочався ремонт і на Устилузькій. Там було проблемно знайти підрядника, що облаштував би гранітні бордюри, але ми відшукали підприємця, який погодився виконати роботи.

Також триває ремонт із заміни мереж вуличного освітлення на Ковельській. Ще раз хочу вибачитись перед мешканцями вулиць Академіка Глушкова, Поліської Січі за незручності через відсутність освітлення у зв’язку з ремонтними роботами.

Проводиться ямковий ремонт вулиць, не зупиняються роботи із заміни мереж на вулицях Луцькій і Сагайдачного.

Ви згадували про 44-квартирний будинок, який був зданий в експлуатацію (газета “Слово правди”)

Будинок зданий в грудні минулого року  і на сьогодні не заселений. Було прийнято рішення, щоб надавати штатно-посадові квартири. Служиш – живеш, не служиш – не живеш. Так склалося, що сьогодні жодна квартира не заселена. Йде зима, хто буде контролювати мережі? Сьогодні – завтра підготуємо листи в Міноборони. Не буде реакції – звертатимемося в правоохоронні органи.

Відбувся брифінг міського голови Петра Саганюка

Відбувся брифінг міського голови Петра Саганюка