Головна Політика Відновили роботу обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху

Відновили роботу обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху

2536

24 жовтня 2018 року у приміщенні головної адмінбудівлі області  після тривалої перерви відбулося засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху під головуванням заступника голови облдержадміністрації Валинтина Цьося.

Слід зазначити, що мета роботи координаційної ради – забезпечити безпеку громадян на дорозі, як водіїв, так і пішоходів, мінімізація смертності та травматизму від дорожньо-транспортних пригод, адже статистика ситуації на дорогах невтішна. Відтак, місцева виконавча влада спільно з відповідальними службами та правоохоронними органами вживатиме всіх заходів, щоб змінити ситуацію в кращу сторону. До слова, склад обласної координаційної ради сформовано відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації № 689 від 19 жовтня 2018 року «Про новий склад обласної Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху» .

Довідково: Ініціатива створення Координаційної Ради належить Главі Уряду. Наприкінці січня він провів спеціальну нараду, під час якої окреслив розширення логістичних можливостей держави, підвищення культури пересування дорогами і дав старт реалізації комплексного плану заходів з підвищення безпеки руху в Україні, який враховує плани з будівництва 500 нових кільцевих розв’язок, 500 острівців безпеки та 1000 пішохідних переходів.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.