Головна Політика Результати візиту голови Волинської обласної ради в Шацьку громаду

Результати візиту голови Волинської обласної ради в Шацьку громаду

1345

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад побував на території Шацької громади, де зустрівся з її керівництвом, оглянув об’єкти будівництва та проаналізував перспективи, які можуть дати потужний поштовх для розвитку краю.

В межах робочої зустрічі спільно з Сергієм Карпуком, Шацьким селищним головою, Григорій Вікторович оглянув нову сучасну набережну в Світязі, побував на будівельних майданчиках каналізаційної мережі та очисних споруд у цьому курортному селі. Як зазначив голова Волиньради, було б добре, якби система каналізування запрацювала до початку літнього сезону.

На території громади будуються дороги. Найбільш масштабні та дороговартісні проєкти, заплановані на 2021 рік, – це ділянка від Шацька до Світязя та автошлях Залісся-Грабове-Адамчуки. Самотужки громаді буде складно їх реалізувати, тому Сергій Карпук під час зустрічі заручився підтримкою обласного керівництва.

Зведення нової школи в селі Піща, амбулаторії в селі Пульмо – ці будівельні процеси теж не оминув своєю увагою Григорій Недопад. Відвідав також комунальний заклад обласної ради – Шацький фаховий лісовий коледж ім. В.В.Сулька, де поспілкувався з керівництвом, запитав про проблеми, поцікавився планами.

На завершення делегація оглянула місце майбутнього міжнародного пункту пропуску «Адамчуки-Збереже», будівництво і подальше функціонування якого, зі слів голови обласної ради, покликане розвантажити інші пункти, дати поштовх розвитку сфери туризму, залучити до відпочинку на Шацьких озерах іноземних туристів, відкрити нові перспективи для жителів громади і всієї Волині.

–Ми побачили вдалі результати роботи і перспективи, які можуть стати новим потужним проривом для громади Шацька, – зауважив наприкінці робочої зустрічі керівник області.

Візит голови Волинської обласної ради в Шацьку громадуВізит голови Волинської обласної ради в Шацьку громадуВізит голови Волинської обласної ради в Шацьку громаду