Головна Політика Волинь вже живе європейськими цінностями в щоденному житті

Волинь вже живе європейськими цінностями в щоденному житті

1551

В Луцьку вже курсують перші десять сучасних комфортних тролейбусів. В них є кондиціонери, порти для зарядки мобільних пристроїв, доступ до інтернету.Тролейбуси оснащені пандусами та мають низьку підлогу, що дуже зручно для людей похилого віку, людей з інвалідністю та пасажирів з дитячими візочками. 

Всього таких тролейбусів в Луцьку буде 29 загальною вартістю 4,36 мільйони євро. Планується, що Луцьк отримає всю партію до кінця серпня 2021 року. Її придбають в межах проекту «Міський громадський транспорт України» за кредитні кошти @EuropeanInvestmentBank. Проект є рамковим кредитом ЄІБ на 200 мільйонів євро для фінансування громадського транспорту в 11-ти містах України.

Разом з тролейбусами Луцьк також отримає запасні частини та витратні матеріалами, а також набір обладнання та інструментів для обслуговування, ремонту та пов’язаних із цим послуг.

Важливо, що тролейбуси здебільшого виготовляють українські виробники за європейськими вимогами до сучасного міського громадського транспорту. У випадку Луцька  — це дочірнє підприємство «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс».

Для міста – це не лише нові сучасні тролейбуси,це прояв європейських цінностей, зокрема, поваги до людської гідності, рівності і поваги до прав людини, особливо маломобільних категорій жителів Луцька і Волині. Коли пересуваєшся містом таким тролейбусом з кондиціонером у літню спеку на комфортному сидінні, то Луцьк мало чим відрізняється в цьому від Барселони чи Варшави.

#миEUкраїна