Головна Політика Володимир-Волинська громада у десятці кращих громад України за інституційною привабливістю

Володимир-Волинська громада у десятці кращих громад України за інституційною привабливістю

968

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» представив триста кращих малих та середніх України громад (до 150 тис. мешканців) станом на 1 січня 2022 року, відповідно до «Всеукраїнського рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку громад». Володимир-Волинська громада посіла у цьому рейтингу шосте місце, поліпшивши свій результат, у порівнянні з минулорічним, на три позиції. 

Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну привабливість громад. Серед критерій, за якими оцінюються громади: наявність конкретних дій у співпраці з іншими громадами, активність громади протягом сталого часу, участь громади в міжнародних проектах, громадський бюджет, інвестиційний паспорт громади,  наявність бренду, стратегії, доходи громади тощо.

Фахівці фонду «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» черпають інформацію з сайту громади, анкети, яка заповнюється працівниками муніципалітету і надається фондом на запит громади, або департаментами ОДА та облрад, а також з відкритих джерел та громадських звернень з документальними підтвердженнями.   Рейтинг є продуктом проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», має сукупність суб’єктивних оцінок експертів проекту, які беруть за основу максимально об’єктивну інформацію з доступних джерел.

Джерело