Головна Політика Волинь у п‘ятірці лідерів із цифрової трансформації територіальних громад України

Волинь у п‘ятірці лідерів із цифрової трансформації територіальних громад України

268

Нещодавно Міністерство цифрової трансформації України на форумі «Digital Power Summit 2024: цифрове лідерство громад» презентувало результати Індексу цифрової трансформації територіальних громад.

Його мета — визначити рівень цифрових послуг і стан діджитал-інфраструктури в територіальних громадах України шляхом вимірювання таких показників:

  • цифрова економіка в громадах
  • розвиток цифрових навичок населення
  • цифрова інфраструктура
  • цифровізація публічних послуг
  • цифрова трансформація ОМС

Відтак, відповідно до Індексу в ТОП-100 найбільш цифровізованих громад України увійшли 4 громади Волині:
1️⃣ Луцька міська рада
2️⃣ Нововолинська міська рада
3️⃣ Володимирська міська рада
4️⃣ Боратинська сільська рада

«Завдяки першому експериментальному Індексу цифрової трансформації територіальних громад, розробленому Міністерством цифрової трансформації України, громади зможуть оцінити свої сильні та слабкі сторони, рівень цифрового розвитку, цифрових послуг і діджитал-інфраструктури. Отримані дані допоможуть в ухваленні ефективних управлінських рішень щодо реалізації заходів та проєктів у регіональній цифровізації громад» — зазначила Вікторія Левчук, заступниця голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO).

Вдячні за цифрові успіхи і досягнення кожної з громад та впевнені, що надалі їх кількість лише зростатиме!

Цифровізуємо Волинь разом!

Детальніше ознайомитися з Індексом цифрової трансформації територіальних громад України можна за посиланням на бета-версії вебплатформи Цифрова громада:h ttps://hromada.gov.ua/index.