Головна Політика 16 лютого 2022 року на Волині відзначили День єднання

16 лютого 2022 року на Волині відзначили День єднання

859

16 лютого 2022 року на Волині відзначили День єднання. Зокрема, на Київському майдані Луцька відбулося розгортання 200-метрового прапора України та підняття, одночасно з усією країною, найвищого Державного Прапора області.

До Дня єднання долучилися студенти, місцеві жителі, військові та представники влади. У кожного на грудях синя-жовта стрічка, яка стала ще одним символом єдності.

У своєму виступі голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко зазначив, що Президент України Володимир Зеленський оголосив відзначення цього дня, аби український народ показав усьому світові свою національну згуртованість та прагнення до свободи і незалежності.

«Сьогодні під звучання Державного Гімну України у всіх селах і містах нашої країни підіймаються державні прапори. І це ще один приклад того, що українці – вільна, незалежна, єдина нація, яка прагне миру та свободи й готова їх відстоювати,– сказав Юрій Погуляйко. – Однак, єдність – це не лише тут, на майдані. Спільним обов’язком кожного з нас є захищати Україну. У цьому ми також повинні бути єдині. Як відомо, в усій державі та на Волині, зокрема, розгортають сили територіальної оборони ЗСУ. Спільне завдання області та громад – створити військовим необхідні умови та підтримати тих, хто захищає українські кордони».

Слід зазначити, що Указом Президента України №53/2022 від 14 лютого 2022 року 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації