Головна Політика У Ковелі проводиться масштабна реконструкція водогону

У Ковелі проводиться масштабна реконструкція водогону

1090

У Ковелі – масштабна реконструкція водогону

У Ковелі – масштабна реконструкція водогону. Її розпочали ще у 2019 році і розділили на чотири етапи. Адже попри те, що воду беруть з артезіанських свердловин, поки вона потрапляла до кранів через зношені мережі, то втрачала якість.

“Ми хочемо, щоб споживачі не відчували ніяких проблем з питною водою, щоб ми мали надійну систему водопостачання і над цим працюємо. Далі після заміни водогонів, думаю, продовжимо працювати над заміною мереж по місту”, – каже начальник технічного відділу “Ковельводоканалу” Тарас Матвійчук.

Колишній водопровід служив містянам понад 50 років і вже повністю віджив своє. Це завдавало чимало клопотів мешканцям усієї громади.Нині працівники “Ковельводоканалу” вже перейшли екватор і на фініші передостанній етап реконструкції.

Трубопровід тягнеться від свердловини, що в заплаві Турії, до виробничої бази на вулиці Геологів.Переключення водогону люди навіть не відчують – по місту постачання води не припинятимуть.

Тож вже наступного тижня стару систему переключать на нову, але перебоїв у водопостачанні не буде.На всі етапи роботи вже пішло понад 11 мільйонів гривень.

Та вже невдовзі, запевняють місцеві урядники, ковельчани відчують значне покращення якості питної води. А у планах на наступний рік – фінальний етап масштабної реконструкції водогону.
Джерело