Головна Політика У Ковелі на вулиці Варшавській планують розмістити станцію технічного обслуговування та торгово-офісні...

У Ковелі на вулиці Варшавській планують розмістити станцію технічного обслуговування та торгово-офісні приміщення

1369

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території реконструкції гаражів під станцію для технічного обслуговування великогабаритного транспорту з адміністративними приміщеннями та стоянкою по вулиці Варшавській, 3-г в місті Ковелі Волинської області» (Скачати).

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради

Розробник містобудівної документації: Приватний підприємець, архітектор Пекарчук Петро Петрович

Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 26 грудня 2019 року № 61/42 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Варшавській, 3-г».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у південно-західній частині міста Ковеля. Генеральним планом міста вона передбачена для розміщення складів, баз, будівельних і транспортних організацій. Проектом передбачається розміщення станції технічного обслуговування великогабаритного транспорту та торгово-офісних приміщень на земельній ділянці площею 0,8608га по вул. Варшавській, 3-г (кадастровий номер 0710400000:16:001:0045), яка перебуває у приватній власності, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств. Площа забудови складатиме 900,0 кв.м, площа мощення – 5988,9 кв.м, площа озеленення – 1717,1 кв.м.

Проект складається з текстових та графічних матеріалів
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема планувальних обмежень
Схема інженерної підготовки території та вертикального планування
Схема руху транспорту і пішоходів

Текстові матеріали:
Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 29 квітня 2021 року до 31 травня 2021 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 31 травня 2021 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території реконструкції гаражів під станцію для технічного обслуговування великогабаритного транспорту з адміністративними приміщеннями та стоянкою по вулиці Варшавській, 3-г в місті Ковелі Волинської області» відбудуться 25 травня 2021 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради
Джерело