Головна Політика У Ковелі працювала комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

У Ковелі працювала комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

1507

Сьогодні міський голова Ігор Чайка провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусом, поінформували завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ “Волинський ОЛЦМ України” Людмила Маляр та медичний директор Ковельського МТМО з педіатрії Ольга Козачук.

Станом на 22 лютого у місті зареєстровано 2181 лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19. Одужали 2086 осіб, продовжують хворіти 51.Зафіксовано 44 летальні випадки. Померлі мали хронічні недуги.З початку навчального року і до сьогодні у 53 учнів лабораторно підтверджено COVID-19 та у 146 – працівників шкіл. За останню добу у Ковелі кількість хворих зросла на 4 особи.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104, для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 нана території Ковельської територіальної громади продовжено дію карантину до 30 квітня.

Керівники суб’єктів господарювання Ковельської територіальної громади мають забезпечити неухильне дотримання протиепідемічних заходів та обмежень.

Ковельський міськміжрайонний відділ ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України», Ковельський МРУ ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області систематично здійснюватимуть моніторинг показників інцидентності, а у разі збільшення кількості захворювань невідкладно інформуватимуть місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні також затверджено заходи щодо підготовки та пропуску можливих льодоходу, повені та паводків у 2021 році.

Зокрема, йдеться про готовність органів управління, сил та засобів спеціалізованих служб до цієї роботи, організацію очищення систем водовідведення для забезпечення їх максимальної пропускної спроможності, створення резерву паливо-мастильних матеріалів.

Планується виділити кошти з міського бюджету на придбання додаткових засобів для відкачування води.

Метеорологічній станції м. Ковель доручено з моменту виходу води на заплаву забезпечити цілодобове спостереження за її рівнем в р. Турія. Інформацію і прогноз повеневої ситуації подавати двічі на добу у відділ з питань цивільного захисту та екологічної безпеки.

Джерело