Головна Політика У Ковелі триває будівництво стадіону “Локомотив”

У Ковелі триває будівництво стадіону “Локомотив”

1619

У Ковелі триває будівництво “Локомотиву”

Ковельський “Локомотив” називають проєктом року на Волині. Адже у всій області стадіонів такого масштабу досі не було.
Тут вже на 80 облаштовано покриття під асфальт та працюють із самим футбольним полем.“По самому стадіону розсипати торф, посіяти траву, тут покласти асфальт і покрити поліуретановим покриттям”, – розповідає представник фірми-підрядника “Інвестор” Володимир Федік.

Врешті тут має бути футбольне поле розміром 104х70, шість бігових доріжок, сектори для штовхання ядра, легкоатлетичних стрибків, метання диска, молота і списа. Зараз на території також встановлюють дренажну та водовідвідну системи. Адже поле тут матиме автоматичний полив.“Ще ж буде акумулююча водойма розміром 30х60, в яку будуть відходити води, ось тут влаштоване водовідведення, по одній лінії будуть відходити, а другою будуть йти на полив поля”, – пояснює заступник начальника управління культури, молоді та спорту Ковельської міської ради Роман Лис.

Згодом, кажуть, на стадіоні з’являться й тренажери, електронне табло, а також облаштують освітлення та благоустрій прилеглої території. Зараз, діляться місцеві урядники, треба думати вже й над тим, як “Локомотив” експлуатуватимуть.Підрядники ж кажуть: головне, аби осінь не підвела з погодою. Адже усі гроші треба освоїти і впоратися з роботами до кінця року.
Джерело