Головна Політика У Ковелі тривають моніторингові перевірки закладів щодо дотримання карантинних вимог

У Ковелі тривають моніторингові перевірки закладів щодо дотримання карантинних вимог

1152

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області інформує про проведення моніторингових перевірок суб’єктів господарювання різних форм власності в місті щодо дотримання протиепідемічних вимог, регламентованих постановами Головного державного санітарного лікаря України з профілактики поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

За період з 4 по 17 січня 2021 року перевірено:
– 42 об’єкти торгівлі продовольчими товарами, з них в 9 – виявлено порушення карантинних заходів (складено 4 протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 42 КупАП), в 5 – надано пропозиції щодо усунення виявлених недоліків;
– 18 закладів торгівлі непродовольчими товарами;
– 2 ринки (позапланово);
– 6 перукарень, 6 аптек;
– 1 заклад дошкільної освіти.

У ході проведення моніторингу встановлено, що найпоширенішими порушеннями є: не організовано температурний скринінг працівникам перед початком роботи; порушуються вимоги щодо заборони використання багаторазових рушників в санвузлах та наявності паперових рушників; відвідувачі та працівники закладів неправильно використовують (одягають) захисні маски; не проводиться централізований збір використаних засобів індивідуального захисту; потребує поновлення маркування для дотримання дистанції між відвідувачами.

Спеціалісти Ковельського міськрайонного управління ГУ ДПСС у Волинській області здійснюють постійну роз’яснювальну роботу з керівниками, працівниками та відвідувачами об’єктів з питань дотримання протиепідемічних заходів. Перевірки не припинятимуться і далі.

Лілія БАРНА,
заступник начальника відділу
економічного розвитку та торгівлі
Джерело