Головна Політика У Ковелі відбулась нарада з головами ОСББ та ЖБК

У Ковелі відбулась нарада з головами ОСББ та ЖБК

639

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев зустрівся з головами ОСББ та ЖБК.

Спершу заслухали представника Ковельської філії АТ “Волиньгаз” Олександра Шостацького. Він розповів, що відбулися певні зміни у законодавстві. Іде мова про необхідність підписання акту розмежування експлуатаційної відповідальності сторін. Це дасть змогу фахівцям вчасно та безперебійно проводити профілактичні і ремонтні роботи.

Він акцентував на тому, що тепер за внутрішньобудинкові мережі відповідальність несуть власники будівель. У багатоквартирних будинках – ОСББ або управитель. За безпечну експлуатацію мереж у квартирі відповідатиме споживач. Розподілення зон відповідальності визначатиметься в спеціальному акті.

У Ковелі відбулась нарада з головами ОСББ та ЖБК

Після підписання документа управителі можуть самостійно вибрати собі ліцензовану компанію, яка обслуговуватиме мережі будинку. Це може бути як газорозподільна компанія, так і спеціалізовані організації, які мають дозвіл на проведення таких робіт.

Після обговорення вирішили ще провести зустрічі з цього приводу з мешканцями будинків. Аби люди краще зрозуміли ситуацію.

У Ковелі відбулась нарада з головами ОСББ та ЖБК

Тарас Яковлев повідомив, що на грудневій сесії планують внести зміни та доповнення до Програми фінансової підтримки житлового фонду на 2021-2024 роки. Це дасть змогу виділяти певні кошти на умовах співфінансування для проведення заходів з енергоефективності та модернізації багатоквартирних будинків.

Джерело