Головна Політика У Ковелі відбулася робоча нарада з перевізниками

У Ковелі відбулася робоча нарада з перевізниками

1449

Відбулася робоча нарада з підприємцями, які забезпечують міські пасажирські перевезення. Її провів перший заступник міського голови Тарас Яковлев.

Під час зустрічі йшлося про якість надання послуг. Посадовець вкотре звернувся з проханням — проводити роз’яснювальну роботу з водіями щодо належного ставлення до пасажирів, дотримувались графіків автобусних маршрутів.

Говорили про важливість легальної зайнятості та офіційної, гарантованої оплати праці. Не оминули теми пільгових перевезень. Згідно п.п. 2.2.8. договору про організацію перевезення пасажирів на «Соціальних маршрутах», яких у Ковелі діє п’ять, водії безкоштовно надають послугу людям, які відповідно до законодавства мають на це право. На інших – згідно укладених договорів, перевозять двох пільговиків.

Підприємці звернулись з проханням до влади переглянути тарифи на перевезенння, адже останній раз вони затверджувались у 2019 році. За цей час значно зросли ціни на паливо, запчастини, було піднято мінімальну заробітну плату. Крім того, кількість пасажирів, після запровадження карантинних заходів, зменшилася.

Перший заступник міського голови зазначив, що найперше фахівці управління економічного розвитку і торгівлі вивчать пасажиропотік на маршрутах, перевірять складову по витратах. Лише після цього буде прийматись рішення про вартість перевезення. До обговорення цього питання долучиться і громадськість.

Джерело