Головна Політика У Ковельській громаді планують модернізувати вуличне освітлення

У Ковельській громаді планують модернізувати вуличне освітлення

1523

Міський голова Ігор Чайка, його перший заступник Тарас Яковлев, фахівці структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради зустрілись з командою консультантів Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО на чолі з Володимиром Дебоєм.

Йшлося про реалізацію проєкту “Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення Ковельської територіальної громади Волинської області шляхом технічного переоснащення світильниками LED технологій”. На що Ковель планує отримати кредит у сумі 500 тисяч євро від цієї міжнародної фінансової інституції.

Ігор Чайка наголосив, що міська влада зацікавлена у співпраці з НЕФКО: “ Цей перший проєкт дозволить оновити систему зовнішнього освітлення міста та навколишніх сіл. Що у подальшому зменшить бюджетні витрати. Разом з тим, додасть привабливості нашим вулицям, зручності мешканцям. Думаю, це лише старт, адже плануємо й надалі впроваджувати у громаді енергоефективні заходи спільно з Північною екологічною фінансовою корпорацією”.

Пан Володимир повідомив, що заявку Ковеля інвестиційний комітет в Гельсінкі взяв до роботи. Тож місто уже є учасником програми НЕФКО.

До кінця року фахівці структурних підрозділів виконавчого комітету мають підготувати усю необхідну документацію, аби у 2022 році розпочати впровадження проєкту. Координуватиме цю роботу Тарас Яковлев.

У Ковельській громаді планують модернізувати вуличне освітлення

НЕФКО — це міжнародна фінансова організація, яку створили п’ять країн Північної Європи. В Україні вони працюють з 2004 року. Інвестиції спрямовуються на проєкти енергозберігаючого, екологічного характерів

Джерело