Головна Політика У Луцьку стартувала міжнародна наукова конференція у рамках транскордонного співробітництва «Польща –...

У Луцьку стартувала міжнародна наукова конференція у рамках транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна»

1258

У Луцьку сьогодні, 20 травня 2021 року, стартувала Міжнародна наукова конференція «Безпека у сфері охорони здоров’я на території підтримки програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна». Захід триватиме два дні, а саме 20-21 травня у Волинському національному університеті імені Лесі Українки. 

Зокрема, формат конференції передбачає як безпосередню присутність учасників у залі, так і онлайн-участь за допомогою платформи Zoom. До заходу приєднався заступник голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа.

«Дозвольте передати вітання від голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка із початком міжнародної конференції та запевнити, що Волинська ОДА цінує вклад, який програма вносить в розвиток не тільки Волинської області, а й України, – відзначив Ігор Чуліпа. – У рамках програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна» ми виграли 25 проєктів і така співпраця є важливою для нас. Зокрема, в області реалізується інфраструктурний проєкт каналізування населених пунктів навколо озера Світязь. А ми чудово розуміємо, що це те, що безпосередньо впливає на здоров’я людей. Питання безпеки у сфері охорони здоров’я наразі є актуальним, як ніколи».

Слід зазначити, що реалізація цілі безпеки в системі охорони здоров’я спрямована на полегшення доступу до системи охорони здоров’я, протидію поширенню захворювань через кордони та сприяння розвитку соціальних послуг.

Відтак, метою конференції є заохочення вчених до аналізу питання безпеки у сфері охорони здоров’я в контексті проєктів, що реалізуються в рамках Програми.

Під час заходу присутні обговорюють теми:

– підвищення ефективності профілактики та боротьби з інфекційними захворюваннями;

– соціально-економічні наслідки епідеміологічних ситуацій;

– координація діяльності служб та інспекцій у разі виникнення епідеміологічних загроз;

– достовірне інформування про загрози, пов’язані з епідемією, різними інформаційними центрами. 

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації