Головна Політика За чотири дні проведення Європейських днів добросусідства зафіксували 41 тисячу перетинів кордону

За чотири дні проведення Європейських днів добросусідства зафіксували 41 тисячу перетинів кордону

2413

Керівництвом Шацького району підведені підсумки проведення Європейських днів добросусідства, що тривали в період з 9 по 12 серпня 2018 року на тимчасовому пункті перетину кордону «Адамчуки-Збереже».

За інформацією Луцького прикордонного загону за чотири дні через тимчасовий пункт пропуску «Адамчуки-Збереже» перетнуло кордон більше 41 тисячі громадян в обох напрямках.

Окрім наших громадян та громадян сусідньої Польщі, Україну відвідали гості з Великої Британії, Бразилії, Німеччини, Словаччини, Данії, Італії, Франції та Ізраїлю.
Усі громадяни пропускались за документами, дійсними для перетину державного кордону.

Подорожуючі, серед яких і діти, в основному слідували з метою відпочинку та туризму, а саме: відвідати Шацькі озера, поближче познайомитись з традиціями та побутом нашої країни, а також для здійснення закупів.

Отже, питання будівництва міжнародного автомобільного пункту пропуску через державний кордон “Адамчуки-Збереже” підтримується не лише на місцевому, а й на державному рівнях.

Проект щодо будівництва міжнародного автомобільного пункту пропуску «Адамчуки-Збереже» включає:
• будівництво мостового переходу через річку Західний Буг, основних і допоміжних об’єктів сервісної зони кордонного переходу;
• підведення інженерних мереж (електро-, тепло- і водопостачання, систем каналізування та водовідведення, зв’язку тощо);
• визначення основних напрямів руху транспортних засобів від міжнародного автомобільного пункту пропуску «Адамчуки» на українській стороні; реконструкція/ будівництво автомобільних доріг та під’їзних шляхів.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.