Головна Політика У селі Залізниця Камінь-Каширського району відкрили нову амбулаторію

У селі Залізниця Камінь-Каширського району відкрили нову амбулаторію

1445

Відкриття амбулаторії, реконструйованої з колишнього ФАПу, у с.Залізниця нині Камінь-Кашарського району (Любешівського за старим адмінтериторіальним устроєм) відбулося сьогодні, 28 травня 2021 року. Привітати колектив та оглянути медзаклад за дорученням голови ОДА завітала його заступниця Людмила Тимощук.

«Відкриття цієї амбулаторії є яскравим прикладом наближення якісної медичної допомоги до людей. Медицина стоїть на охороні вашого здоров’я, адже її функція запобігти захворюванню, а в разі виникнення хвороби – надати вчасну допомогу. Щаслива, що у нашій області, і зокрема у Любешівській громаді, відкриваються нові сучасні амбулаторії, де приємно й затишно працювати та здійснювати профілактику захворювань і лікуватись. Тому бажаю вам бути здоровими, відвідувати амбулаторію лише для профілактичних щеплень та оглядів», – вітаючи сказала заступниця голови ОДА Людмила Тимощук.

Будівельні роботи з реконструкції у медзакладі сільської медицини проводились за кошти державної субвенції у рамках субпроєкту Міжнародного банку реконструкції та розвитку проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Так з державного бюджету на це спрямували понад 4,5 млн грн.

Нині тут працюватиме 1 сімейний лікар, акушерка та 3 медсестри. Обслуговуватиме амбулаторія 1900 людей із трьох найближчих сіл. Згодом тут планують для зручності відкрити ще й аптечний пункт. Також тут повністю дотримані вимоги інклюзивност

Для послуг пацієнтів працюватимуть кабінет функціональної діагностики, оглядова, процедурний кабінет та кімната денного стаціонару.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.