Головна Політика У Волинській ОДА зустрілися із представниками місії ОБСЄ

У Волинській ОДА зустрілися із представниками місії ОБСЄ

632

11 січня 2022 року за дорученням голови ОДА Юрія Погуляйка його заступниця Людмила Тимощук зустрілася із делегацією Львівського представництва Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні.

Міжнародні спостерігачі СММ ОБСЄ Дженіфер Лейнглейс та Марк Лам’є приїхали на Волинь, аби ознайомитися із дотриманням прав людини, зокрема прав нацменшин в області.

Окрім того, під час зустрічі сторони обговорили питання гендерної рівності, протидії торгівлі людьми та запобігання домашньому насильству. Заступниця директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Гобод підкреслила, що в області щомісяця відбувається засідання регіональної координаційної ради з вищезгаданих питань та здійснюються активні роботи із вирішення соціальних проблем.

«Дякую за можливість зустрітися сьогодні із вами. Ми проводимо зустрічі із представниками облдержадміністрацій, щоб зрозуміти проблеми, з якими ви стикаєтеся та налагодити співпрацю в регіонах», – зазначила Дженіфер Лейнглейс.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації