Головна Політика У Володимирі-Волинському обговорили перспективи реконструкції очисних споруд міста

У Володимирі-Волинському обговорили перспективи реконструкції очисних споруд міста

1061

19 лютого начальником управління водопровідно-каналізаційного господарства Сергієм Луцюком, головним інженером Ярославом Ковалюком та начальником дільниці очисних споруд Вадимом Ситником була проведена зустріч із представниками компанії ТОВ «ЗІКО» та проєктною групою «СТОА».

Працюючи на перспективу та оцінюючи реальний стан каналізаційних очисних споруд, можна констатувати, що їх робота та технічні можливості набагато відстають від вимог часу. КОС введені в експлуатацію у 1978 році та здійснюють прийом господарсько-побутових стічних вод від населення, бюджетних установ, підприємств і організацій міста, виконують їх очищення. Термін експлуатації очисних споруд та напірних колекторів становить понад 40 років, вони потребують повної реконструкції.

Значна зношеність споруд механічної та біологічної очистки може призвести до забруднення навколишнього природного середовища. Передусім роботу потрібно спрямувати на обмеження скиду нормованих інгредієнтів у річку Лугу. Заміна зношеного обладнання, створення умов для його безперебійної роботи дасть можливість покращити якість очищеної стічної води за основними показниками, тим самим звести до мінімуму негативний вплив на екологічний стан річки.

Після ретельного обстеження стану очисних споруд спеціалісти компанії «ЗІКО» дійшли до спільного рішення щодо необхідності їх повної реконструкції.

Компанія «ЗІКО» має більше 25 років досвіду інженерних рішень для систем водопостачання та водовідведення і сьогодні її представники готові виконати весь комплекс робіт з реконструкції очисних споруд міста Володимира-Волинського.

Вартість робіт буде уточнено після виконання обмірів та розробки робочого проєкту. Управління водопровідно-каналізаційного господарства планує залучити кошти через урядову польську програму, яка виділяє кредитні гроші на проєкти в Україні. У рамках робіт з реконструкції очисних споруд водоканал додатково запропонував каналізування усього села Заріччя.

Під час зустрічі озвучено ряд питань та пропозицій, які обговорюватимуться в подальшому.

Джерело