Головна Політика У Володимирі-Волинському стартує Шкільний громадський бюджет

У Володимирі-Волинському стартує Шкільний громадський бюджет

972

24 листопада у Володимир-Волинській міській раді відбулось засідання координаційної ради з питань організації конкурсу «Шкільний громадський бюджет».

«Великим здобутком запровадження шкільного громадського бюджету буде те, що учні розумітимуть як писати проєкти та стануть учасниками практичного втілення їхніх ідей у життя. Сподіваюся, що такий конкурс приживеться у громаді і з кожним роком ставатиме популярнішим та масштабнішим», – зазначив заступник міського голови Андрій Гудим.

У наступному році на реалізацію громадського бюджету, у якому участь братимуть учні 8-11 класів шкіл громади, з місцевого бюджету передбачено 150 тисяч гривень. В ході голосування будуть визначені три проєкти-переможці, вартість яких не перевищуватиме 50 тисяч гривень.

Реалізовуватись проектні ідеї мають на території школи та приносити певну користь для усього учнівського колективу. Мета Шкільного громадського бюджету – налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю, створення умов для участі дітей та учнівської молоді у розвитку територіальної громади.

До складу координаційної ради, котра займатиметься організацією усіх етапів проведення конкурсу, увійшли: заступник міського голови Андрій Гудим, депутатка та авторка проєкту про Шкільний громадський бюджет Тетяна Дьоміна, депутат Костянтин Зінкевич, керівниця проєктного відділу ГО «Агенція регіонального розвитку «Прибужжя»» Олена Кандиба, начальник відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій Наталія Куран, голова ГО «Творимо успіх» Наталія Митошоп, начальник відділу молодіжної політики і спорту Вячеслав Петрук, голова громадської ради Віктор Рупша та начальник бюджетного відділу міськвиконкому Ірина Томашук.

У Володимирі-Волинському стартує Шкільний громадський бюджет

У Володимирі-Волинському стартує Шкільний громадський бюджет

Під час обговорення персонального складу координаційної ради, Віктор Рупша оголосив про самовідвід через конфлікт інтересів, оскільки він працює директором Суходільського опорного навчального закладу, який також братиме участь у конкурсі.

У Володимирі-Волинському стартує Шкільний громадський бюджет

Члени координаційної ради обговорили терміни реалізації усіх етапів Шкільного громадського бюджету. Таким чином, наступним кроком стане створення конкурсних комісій у загальноосвітніх навчальних закладах громади, які мають бути сформовані до 1 грудня. Упродовж наступного місяця охочі узяти участь у конкурсі матимуть змогу пройти навчання по написанню проєктів, які проводитимуть спеціалісти Агенції регіонального розвитку «Прибужжя». Прийматимуться готові заявки з 15 січня по 15 лютого 2022 року.

Джерело