Головна Політика З бюджету Луцької громади на допомогу підрозділам ЗСУ та силових структур виділено...

З бюджету Луцької громади на допомогу підрозділам ЗСУ та силових структур виділено більше, ніж надійшло ПДФО із зарплат військовослужбовців

632

Асоціація міст України оприлюднила розрахунки щодо використання органами місцевого самоврядування військового ПДФО.

У свою чергу, з бюджету Луцької міської територіальної громади на допомогу підрозділам ЗСУ та силових структур виділено більше, ніж надійшло як ПДФО.

Покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділів Збройних сил України є одним із пріоритетів у роботі Луцької міської ради. З міського бюджету постійно виділяються кошти на придбання квадрокоптерів, антидронових рушниць, рацій, зарядних станцій тощо. Також надається фінансова підтримка для спеціальних підрозділів силових структур, які виконують бойові завдання із захисту територіальної цілісності України.

Як повідомила директор департаменту фінансів, бюджету та аудиту Лілія Єлова, на ці цілі у бюджеті нашої громади станом на 1 вересня передбачено 190 мільйонів гривень.

У той же час, за 8 місяців 2023 року до бюджету територіальної громади надійшло 176 мільйонів гривень з податку на доходи фізичних осіб із заробітних плат військовослужбовців.