Головна Політика З початку року на Волині виявлено 29 незаконних АЗС

З початку року на Волині виявлено 29 незаконних АЗС

1451

З початку 2021 року на Волині активно здійснюються заходи, спрямовані на перекриття нелегальних каналів постачання, встановлення місць зберігання та шляхів реалізації паливно-мастильних матеріалів сумнівної якості. 

Зокрема, станом на 18 березня 2021 року в області виявлено незаконну діяльність 29-ти АЗС. Окрім того, вилучено з незаконного обігу 133,5 тонни паливно-мастильних матеріалів сумнівної якості, які реалізовувались без дозвільних документів, вартістю 3 тис. 960  грн, а також обладнання для його розливу та зберігання на суму 50 тисяч гривень,  застосовано штрафних фінансових санкцій на суму 34 724,6 тисячі  гривень.

Питання детінізації паливного бізнесу обговорили під час онлайн-наради із заступником Державного секретаря Кабінету Міністрів Сергієм Дехтяренком, яка відбулася 18 березня 2021 року.

Волинську облдержадміністрацію представили учасники міжвідомчої робочої групи з ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території області на чолі із заступником голови ОДА Олександром Троханенком.

Окрім цього, станом на 18 березня 2021 року в області видано 204 ліцензії на право роздрібної торгівлі паливно-мастильними матеріалами,  934 дозволи на зберігання паливно-мастильних матеріалів та 50 таких документів на здійснення оптової торгівлі. Зареєстровано 236 акцизних складів, з них – 6 нафтобаз.

Нагадаємо, у 2021 році обласна міжвідомча робоча група була оновлена, аби ефективно протидіяти нелегальному обігу пального. Координує роботу голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації