Головна Політика Завдяки праці лісників волинські ліси відновлюються стовідсотково

Завдяки праці лісників волинські ліси відновлюються стовідсотково

1022

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з нагоди Дня працівника лісу.

Кожної третьої неділі вересня в Україні відзначають День працівника лісу. Тож сьогодні ми вкотре вітаємо представників лісової промисловості Волині – одного з регіонів, де значну площу займають ліси.

Ліси – це унікальний витвір природи і людської праці. Їх ще називають «легенями планети» завдяки дивовижній здатності виробляти кисень та поглинати вуглекислий газ. У ліс ми приходимо, щоб відпочити та подихати чистим повітрям, отримати позитивні емоції та зібрати його природні дари.

Однак, в першу чергу ліс – це важливий ресурс, використання якого потребує розуму та відповідальності. Маємо пам’ятати, що майбутнє волинських лісів залежить від нашого з вами дбайливого господарювання та збалансованого їх використання.

Переконаний, що волинські ліси в надійних руках. Адже сьогодні лісівники Волині докладають чимало зусиль, аби зберегти це надбання для майбутніх поколінь. Щороку працівники лісових господарств області спільно з населенням висаджують понад 20 мільйонів саджанців дерев, завдяки чому ліси відновлюються стовідсотково.

Аби забезпечити збалансоване використання волинських лісів, в області розпочала реалізовуватись програма Президента України «Зелена країна». В масштабах Волині за наступні 10 років планується висадити близько 115 мільйонів дерев та додатково виділити під заліснення 20 тис. гектарів площ.

Нам є чим пишатись у лісовій галузі, проте кропітка буденна праця лісівників часто лишається для нас непоміченою. Саме завдяки спільним зусиллям усіх співробітників лісових господарств області ми маємо розвинені рекреаційні зони, заповідник, комфортну лісову інфраструктуру, результативне лісорозведення і потужне мисливське господарство, що створюють умови для дозвілля волинян та перспективи для розвитку туризму.

Тож з нагоди професійного свята щиро вітаю фахівців лісових господарств, охорони, лісової та деревообробної промисловості.

Бажаю вам міцного здоров’я, легких буднів, вдячності за вашу роботу. Миру, достатку та злагоди у ваших домівках.

З повагою, голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко