Головна Політика Зимненському ліцею виділяють майже 700 тисяч гривень на розвиток

Зимненському ліцею виділяють майже 700 тисяч гривень на розвиток

1804

На реалізацію програми “Спроможна школа для кращих результатів”   для Волинської області було виділено субвенцію з державного бюджету  в сумі 20 млн грн. Відповідна урядова постанова була прийнята ще у грудні минулого року. Розподіл коштів цієї субвенції був затверджений розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 29.07.2020 № 439 “Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми “Спроможна школа для кращих результатів” у 2020 році”.

Зокрема, 678,644 тис. грн передбачалося для для Рожищенського районного бюджету на проведення капітального ремонту покрівлі загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 м. Рожище. Але, як виявилося, цих коштів недостатньо для проведення таких робіт.

З метою раціонального використання субвенції з державного бюджету, за пропозиціями управління освіти і науки облдержадміністрації виникла потреба у перерозподілі такого трансферта між місцевими бюджетами області у межах загальної вартості проєктів, погоджених Міністерством освіти і науки України, які реалізовуватимуться у 2020 році за кошти відповідної субвенції. А саме пропонується збільшити обсяг субвенції бюджету Зимнівської сільської об’єднаної територіальної громади на 678,644 тис. грн на капітальний ремонт та облаштування нового освітнього простору опорного закладу навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей” с. Зимне за рахунок зменшення відповідної субвенції для Рожищенського районного бюджету на 678,644 тис. гривень.

Питання розглянула сьогодні  бюджетна комісія  обласної ради та погодила відповідний проєкт розпорядження голови ОДА.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики Орест Маховський в ході засідання наголосив на важливості відповідального підходу при розподілі субвенційних коштів для того, щоб під кінець року не виникало подібних питань. Начальник управління освіти та науки Людмила Плахотна заявивла, що в Зимненській територіальній громаді встигнуть освоїти кошти до завершення року.
Комісія також підтримала проєкт розпорядження “Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік” (погодження проєкту розпорядження, зміни обумовлені необхідністю  вирішення соціально-побутових питань провідних спортсменів).