Головна Економіка (Українська) Оперативна інформація у Луцьку та області станом на 21 березня

(Українська) Оперативна інформація у Луцьку та області станом на 21 березня

1814

Оперативна інформація станом на 9:00, 21 березня

Вітаю, шановні лучани, шановні жителі громади!

Всім доброго ранку бажаю! Дякувати Богу, ніч пройшла без обстрілів, без бомбардувань, хоча було кілька сигналів тривоги, декілька спрацювань системи оповіщення. Але обійшлося, дякувати Богу, без обстрілів.

Сьогодні продовжуємо збільшувати кількість громадського транспорту. Вже він не працює в режимі вихідного дня. Збільшуємо по потребі.

Всі комунальні установи, підприємства, всі комунальні заклади працюють у штатному режимі, забезпечують поточну життєдіяльність нашого міста. Продовжуємо прибирати наше місто, продовжуємо готувати наше місто до весни, здійснювати прочистку зливових каналізацій та інші заходи, які необхідно здійснювати після зимового періоду. Готуємося до поточного ремонту доріг. Як тільки запрацюють асфальтні заводи, одразу будемо здійснювати такий ремонт.

Хочу сказати, що продовжуємо підтримку Збройних сил України. Зокрема, працівники міської ради віддали свій щоденний заробіток на підтримку ЗСУ (це більше півмільйона гривень), також “Луцьктепло” — одноденний заробіток (465 тис. грн). “Луцькводоканал” також віддав частину заробітку. Це все з працівників, із заробітних плат більше 300 тис. грн. І наше комунальне підприємство “Луцькспецкомунтранс” — більше 130 тис. грн спрямовано на підтримку Збройних сил України, на підтримку військових.

Таким чином, майже півтора мільйона гривень спрямовано, і, звичайно, що це, окрім тих приватних пожертв, які здійснюють люди. Це рішення, яке було прийняте в колективах, для підтримки Збройних сил України і наших військових.

Також, хочу нагадати, що ми в п’ятницю запустили наш центр підтримки та евакуації бізнесу для тих людей, які мали підприємства, мали підприємницьку діяльність, і сьогодні не можуть її провадити на території, яка знаходиться під обстрілами, там де зруйнована інфраструктура.

Ми запровадили такий центр для того, щоб максимально підтримати цей бізнес, надати всі консультації, всю підтримку, яка необхідна такому бізнесу. Прошу звертатися, якщо є необхідність, за номером 050 — 438 — 0574, або 0332-777-955.

Прошу, будь ласка, звертайтеся, якщо ви маєте таку потребу, якщо ви маєте знайомих, які шукають підтримку, шукають консультації в цьому напрямку. Ми готові надати.

Всім бажаю спокійного дня.

Віримо в перемогу, віримо в Україну! Віримо в Господа!

Луцький міський голова Ігор Поліщук