Головна Экономика В помещении библиотеки-филиала № 3 в Луцке открыли выставку документов времен нацистской...

В помещении библиотеки-филиала № 3 в Луцке открыли выставку документов времен нацистской Германии

1044

Спеціалісти архівный відділу Луцької міської ради спільно з працівников бібліотеки для дорослих підготували виставку документов піда назвою: «Шляхи подвига той слави» до Дня визволенни України від фашистських загарбников, яке відзначається в Україні щорічна 28 жовтни, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзник під час Другая світової війни за межі сучасної території України.

В ходу Німецько-радянской війни сам на територии України відбулися ключи битви для визволення Європи від нацизму. Завершение операций нацистских окупантов с украинскими многократными испытаниями угорских и новейших мировых регенераций в Украине — Закарпаття, ячеистые графические изображения в результате визуально-визуальных изображений Четвертого таинственного фронта. 27 жовтня 1944 года року було звільнено Ужгород, 28 жовтня радянські війська вийшли на сучасний кордон України.

У цей день важливо висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни та воєнних злочинів.

В експозиції виставки — копії архівних документов, серед яких є спогади учасників Другої світової війни, фотодокументи, добірка книг, газетные публикации, які висвітлюю події війни.

Запрошено все лучшее, что есть в списке и ознайомитись с их материалами в приміщенні Біблі библиотеки-філії № 3 для дорослих, вул. Ковельська, 56.

Архівний відділ Луцької міської ради