Головна Спорт У Ковелі відбудеться чемпіонат України з крос-триатлону

У Ковелі відбудеться чемпіонат України з крос-триатлону

1332

14 серпня у Ковелі – чемпіонат України з крос-триатлону

На засіданні організаційного комітету узгодили низку питань, що стосуються підготовки та проведення спортивного форуму.

Змагання у нашому місті проходять вперше за ініціативи громадської організації «Федерація триатлону міста Ковеля» під патронатом міського голови Ігоря Чайки.
Відомо, що уже зареєструвалось 85 спортсменів – 60 аматорів та 25 професіоналів. Є представники Волині – Ковеля, Нововолинська, Володимира-Волинського, Київської, Донецької, Львівської, Харківської, Тернопільської, Рівненської, Одеської, Черкаської областей, а також – Австрії.

Координатор змагань Ірина Зінчук розповіла, що реєстрація відкрита до 9.00 год. суботи, тому кількість учасників може змінитись.

Під час засідання обговорили питання безпеки спортсменів, надання їм медичної допомоги, режиму перекриття доріг та належного облаштування ділянок, відведених для проведення чемпіонату.

14 серпня у Ковелі - чемпіонат України з крос-триатлону

Стартуватимуть учасники на набережній о10.00 год. Вони мають пройти три етапи випробувань на різних дистанціях: плавання 1000 метрів, велоперегони 21 кілометр, біг 6 кілометрів. Фінішуватимуть триатлоністи у парку імені Тараса Шевченка.

Варто зауважити, що з 10 до 13 год. буде обмежено рух транспорту вулицями Ковеля та селами Воля-Ковельська і Зелена, де пролягатиме маршрут.

14 серпня у Ковелі - чемпіонат України з крос-триатлону

Організатори перепрошують в учасників дорожнього руху за тимчасові незручності.

Запрошуємо вболівальників підтримати спортсменів.
Джерело