Головна Спорт Двох тренерів відзначили за розвиток спорту Волині

Двох тренерів відзначили за розвиток спорту Волині

701

28 березня 2023 року, начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко та голова обласної ради Григорій Недопад зустрілися з тренерами, які впродовж усього свого життя розвивають спорт Волині.

Юрій Погуляйко вручив Почесну грамоту обласної державної адміністрації голові Волинського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Василю Рибакову. Він працює на цій на виборчій посаді з 1993 року.

Під керівництвом Василя Евлампієвича в Товаристві підготовлено 18 майстрів спорту міжнародного класу, 72 майстри спорту, 2 заслужених майстрів спорту, 850 кандидатів в майстри спорту та спортсменів першого розряду. Чемпіонами України стали 56 спортсменів, Європи – 12 спортсменів, світу – 10 спортсменів.

Почесну грамоту обласної ради отримав тренер-викладач з волейболу обласної ДЮСШ Ігор Пирожинський. За роки своєї тренерської роботи, чоловік підготував плеяду спортсменів високої майстерності, серед яких переможці і призери чемпіонатів, кубків України, всеукраїнських та міжнародних змагань.

«Дякую тренерам за їхню працю, за підготовку та вишкіл багатьох спортсменів, які заявили про Україну на міжнародній арені», – зазначив очільник області.