Головна Спорт ФК «Володимир» увійшов до четвірки кращих футбольних команд Волині

ФК «Володимир» увійшов до четвірки кращих футбольних команд Волині

868

Учора, 13 листопада відбувся завершальний 10-й тур чемпіонату Волині з футболу, перемогу в якому здобула нововолинська команда «Шахтар». Футбольна команда «Володимир» у загальній турнірній таблиці посіла почесне четверте місце.

Упродовж двох місяців ФК «Володимир» провів 9 ігор, під час яких демонстрував неабиякі спортивний азарт та майстерність. Як розповідає тренер команди Ігор Барабаш, цього року ФК «Володимир» вдруге після десятирічної перерви брав участь у вищій лізі чемпіонату Волині. Складністю було те, що склад команди довелось суттєво оновити, оскільки чимало гравців нині боронять Україну у лавах ЗСУ. Попри це, усі нові гравці швидко стали невіддільною частиною єдиної команди.

В останній грі чемпіонату команда ФК «Володимир» грала на виїзді у  Нововолинську з командою «Шахтар», поступившись у підсумку цьогорічним чемпіонам із рахунком 2:1.

Таким чином ФК «Володимир» увійшов у четвірку кращих футбольних команд Волині цього року. Нагадаємо, що торік «Володимир» посів п’яту сходинку у турнірній таблиці чемпіонату.

Вітаємо тренера, гравців та усіх вболівальників ФК «Володимир» з гарними результатами цьогорічного футбольного сезону та бажаємо подальших успіхів! Дякуємо команді за те, що гідно представляє нашу громаду на обласному рівні.