Головна Спорт Ковель приймав всеукраїнські змагання із зимового триатлону

Ковель приймав всеукраїнські змагання із зимового триатлону

439

У Ковелі відбулись всеукраїнські змагання із зимового триатлону в приміщенні «Kovel Indoor Triathlon 2024” . Організатори – Федерація триатлону м.Ковеля та управління культури, молоді, спорту та туризму.

Серед учасників – команди Ковеля, Луцька, Рівного, Вараша, Києва та Львова. Загалом понад 60 спортсменів –  діти від 8 до 16 років та дорослі.

Змагання відбувались в три етапи: плавання,  їзда на велосипеді та біг.

Перший – учасники долали  у басейні КДЮСШ ім. Є.  Кондратовича. Другий – у центрі діалогу культур ім. Ружинських на професійних інтерактивних велосипедних станках, біговий –   на доріжках стадіону.

Серед дорослих перше місце посів  Дмитро Стецюк з Рівного, друге і третє – вибороли  лучани Богдан Клімович та  Тарас Третяк.

У  категорії 13-16 років перемогла ковельчанка Євгенія Сарапіна, ще одна представниця нашого міста Олена Новосад (8-9 років)  була другою.

Переможці та призери змагань у вікових категоріях отримали нагороди, дипломи, призи від спонсорів: кінотеатру «Премʼєра», магазину «Велопрогрес», ФОП Кривошук О.В..

Усі учасники  були відзначені  памʼятними медалями.