Головна Спорт Ковельчани стали абсолютними чемпіонами Європи з веслування на човнах «Дракон»

Ковельчани стали абсолютними чемпіонами Європи з веслування на човнах «Дракон»

639

І знову приємна новина від наших спортсменів. Ковельчани, які виступали у  складі збірної з веслування на човнах «Дракон», стали абсолютними чемпіонами Європи. Континентальна першість проходила з 4 по 7 липня у Чехії, в якій  взяли участь представники  16 країн.

Наше місто представляли: Дмитро Назарук, Сергій Семенюк, Віктор Свиридюк, Микола Яцюк. Капітаном національної збірної України, вже традиційно, був наш Дмитро Назарук.

Ковельчани разом з екіпажем зайняли шість перших та три других місця на різних дистанціях.

Українці здобули  перемогу і в загальному медальному заліку, завоювавши 29 золотих, 27 срібних та 7 бронзових медалей.

Так тримати. Дякуємо за ці перемоги. Вітаємо з черговим успіхом.