Головна Спорт “Кубок Нескорених” вже у Луцьку

“Кубок Нескорених” вже у Луцьку

2558

19 травня 2018 р. в м. Київ відбувся фінал першого футбольного турніру «Кубок Нескорених» – це Всеукраїнський турнір, учасниками яких є ветерани бойових дій і діючі військові Збройних Сил України, службовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, контузії, каліцтва внаслідок виконання службових обов’язків у зоні проведення бойових дій на Сході нашої країни.

Зокрема, змагалися команди п’яти областей – Волинської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Рівненської, Черкаської – та м. Києва. Так, Волинські футболісти у груповому турнірі перемогли команди Кіровоградської і Черкаської областей відповідно з рахунком 5:1 та 2:1, а у фінальній зустрічі перемогли команду м. Києва з рахунком 6:1.

Слід зазначити, що команду Волинської області представляли: Олександр Бадзюн, Артур Булат, Богдан Гордіюк, Віталій Дячун, Леонід Єфремов, Павло Ковальський, Михайло Ришневський, Павло Солоха, Руслан Ткачук, Олександр Хвещук та Володимир Юхимюк.

Тож за підсумками фінальних ігор, першість у турнірі здобула команда ФК «Волинь Yes», яка в боротьбі з суперниками здобула впевнену перемогу у футбольних баталіях і виграла Кубок, який вже доставили до Луцька. Усі команди-учасники змагань отримали сертифікати на відвідування матчів Національної збірної команди України з футболу, які проводитимуть найближчим часом. Натомість почесною нагородою для переможців «Кубка Нескорених» стало запрошення волинської команди відвідати фінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА в Києві, які відбудуться 26 травня цього року.

Вітаємо з досягнутими результатами та особистими перемогами!

Відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.