Головна Спорт Міський голова Луцька Ігор Поліщук привітав луцьких спортсменів із достойним виступом на...

Міський голова Луцька Ігор Поліщук привітав луцьких спортсменів із достойним виступом на Чемпіонаті Європи з ММА

214

Нещодавно у Сербії, у місті Белград, відбувся Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА. Там збірна України у загальному заліку посіла перше командне місце. Нашу країну та Волинь гідно представили четверо бійців (вікова категорія – молодь, дорослі): Андрій Протасюк (2 місце) (тренер Олександр Кулаков), Андрій Гуславський (2 місце), Андрій Місюк (1-ше місце) та Іван Поремчук (2-ге місце) (тренер Андрій Зінчук). Цікаво, що усі хлопці тренуються в одному залі. Кажуть, аби показати результат, працювали понаднормово.

По поверненню додому, спортсменів та тренера Андрія Зінчука з успішним виступом на закордонній арені привітав Луцький міський голова Ігор Поліщук. Побажав подальших перемог, якомога менше травматизму, подякував за патріотичну позицію і спортивну звитягу. А на завершення зустрічі вручив трьом бійцям грошові сертифікати на 10 тисяч гривень, а золотому медалісту Андрію Місюку — на 15 тисяч гривень. Загалом, волинські спортсмени на Чемпіонаті Європи в різних категоріях вибороли три золоті, три срібні та дві бронзові медалі.