Головна Спорт Нові футбольні перемоги володимирських громад

Нові футбольні перемоги володимирських громад

627

7 травня на футбольному полі стадіону “Олімп” відбулось одразу два матчі, в яких зі своїми суперниками зійшлись команди “Ладомир” та “Володимир”. Обидві володимирські команди здобули переконливу перемогу.

В рамках чемпіонату України серед жінок вищої ліги відбувся матч між командами ФК “Ладомир” та ФК “ЕМС-Поділля”, який завершився з рахунком 6:1 на користь нашої команди.

Гра 2 туру чемпіонату Волинської області з футболу між командами ФК “Володимир” та “Тайм” (Ковель)  також закінчилась перемогою нашої команди з рахунком 2:0. Обидва голи були забиті у другому таймі гравцями Остапом Міщуком та Владиславом Сіжуком.

Попри несприятливу погоду на грі були присутні близько 200 глядачів, які палко вболівали за свої команди. За результатами двох турів ФК “Володимир” нині очолює турнірну таблицю, маючи в доробку 6 очок.