Головна Спорт Пʼятеро волинських спортсменів взяли участь у чемпіонаті Європи з важкої атлетики

580

З 1 по 10 липня 2023 року в м. Кишинів (Республіка Молдова) проходив чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та до 17 років.

Так, пʼятеро спортсменів Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності (ВОШВСМ) виступали на міжнародних змаганнях та показали чудові результати. Зокрема:

• Малащук Катерина у ваговій категорії 45 кг стала чемпіонкою, встановивши два рекорди Європи серед дівчат до 15 років;
  • Чмух Олександра у ваговій категорії 64 кг стала срібною призеркою серед дівчат до 15 років;
  • Козак Софія у ваговій категорії +81 кг стала бронзовою призеркою серед дівчат до 17 років;
  • Король Анна у ваговій категорії 76 кг стала 4-ю серед дівчат до 17 років;
  • Склезь Андрій у ваговій категорії 61 кг посів 9 місце серед юнаків до 17 років.

Щирі вітання усім спортсменам та тренерському колективу! Бажаємо наснаги та нових перемог!