Головна Спорт Шаховий турнір у Володимирі зібрав рекордну кількість учасникі

Шаховий турнір у Володимирі зібрав рекордну кількість учасникі

423

5 березня у приміщенні спорткомплексу “Олімп” відбувся турнір зі швидких шахів, присвячений пам’яті В. О. Віжанського. Цьогоріч він зібрав рекордну кількість учасників – 74 шахісти з Луцька, Ковеля, Нововолинська, Володимира, Ратного, Старої Вижви, Каменя-Каширського, Червонограда, Сокаля, Соснівки та Львова прибули в наше славне місто. Організував турнір ВЦФЗН «Спорт для всіх».

З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, начальник відділу молодіжної політики та спорту Вячеслав Петрук, голова обласної шахової федерації Андрій Ковальчук, які побажали усім учасникам вдалого виступу та хорошої гри. Захід розпочався з хвилини мовчання та звучання Державного гімну України за полеглими воїнами, які захищають суверенітет та цілісність нашої держави, завдяки яким  маємо можливість проводити даний турнір.
Головною суддею турніру виступила Олена Черняк, яка ознайомила учасників з регламентом змагань, а допомагала їй інструктор з фізкультури по шахах  Антоніна Єфіменко. Турнір проходив у 9 турів із контролем часу 10 хвилин + 5 сек.
Результати турніру:
V місце – Олексій Рубаха (м. Червоноград)
IV місце – Станіслав Бондаренко (м. Ковель)
Ill місце – Сергій Григорович (м. Луцьк)
Категорія юнаки до 16 років:
Ill місце – Максим Павлик (м. Червоноград),
Il місце – Артем Дмитрук (м. Камінь-Каширський),
I місце – Роман Солов‘янчук (м.Ковель)
Категорія дівчата:
Ill місце – Валерія Козак (м. Ковель)
Il місце – Юлія Козак (м. Ковель)
I місце – Ангеліна Кашинська (м. Ковель)
Категорія ветерани 65+:
Ill місце – Віктор Мазуркевич (м. Луцьк)
Il місце – Петро Менько (смт. Ратне)
I місце – Володимир Григор‘єв (м. Володимир).
Переможці турніру у своїх категоріях були нагороджені грамотами та медалями ВЦФЗН « Спорт для всіх» та грошовими винагородами від Волинської обласної шахової федерації.
Організатори заходу дякують всім учасникам турніру, а також Олені Черняк та Андрію Ковальчуку за допомогу у проведенні даного заходу.