Головна Спорт «Сільмаг кубок» отримав нового-старого володаря

«Сільмаг кубок» отримав нового-старого володаря

3274

23 травня на селищному стадіоні відбувся Фінал чотирьох VII футбольного турніру «Сільмаг кубок», який започаткував місцевий підприємець і спонсор Василь Печук. Родзинкою футбольного дійства до цього року було те, що жоден з учасників, а це школи району (учні не старші 9 класу), не володів кубком більше одного разу.

Порушили цю традицію футболісти ОЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» смт Шацьк (вчитель Ігор Борсук), які надто впевнено здолали своїх опонентів у цьогорічному турнірі. Шачани по черзі розібралися з учнями Мельниківської школи – 7:3, Світязької – 5:0 та Прип’ятської – 11:1. Друге місце посіли Мельники, які обіграли Прип’ять – 7:0 та Світязь – 3:0. На третій сходинці розташувалися школярі Світязької школи, які обіграли Прип’ять з рахунком 4:0.

Останній раз шачани тримали в руках цей почесний трофей ще в 2013 році. Після них переможцями були: Світязь (2014 рік), Прип’ять (2015) та Пулемець (2017). А першими володарями «Сільмаг кубка» стали Піща (2011) та Ростань (2012). У 2016 році змагання не проводилися.
Перехідний кубок та грошові винагороди вручив юним футболістам Василь Печук. Йому допомагали у проведенні приємної місії нагородження Людмила Єрофєєва, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА, та Сергій Стаднік, в.о. директора Шацької ДЮСШ.

Віктор ГРИЦЮК