Головна Спорт Спортсменок з Іванич привітали з перемогою на Міжнародних змаганнях в Сербії

Спортсменок з Іванич привітали з перемогою на Міжнародних змаганнях в Сербії

465

З 30 травня по 3 червня 2023 року в Белграді (Республіка Сербія) відбулися Перші Європейські відкриті ігри Єдиноборств (European Open School Combat Games). Серед призерів змагань – волиняни. Тож сьогодні, 24 липня 2023 року, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Наталія Матвіюк привітала юних спортсменок.

Слід зазначити, що в змаганнях взяли участь 2500 учнів до 17 років із 7 країн Європи. Зокрема, Україну представили 246 учнів з усіх регіонів, в тому числі й з Волині. Молодь змагалася у пʼяти видах спорту, а саме: греко-римська і вільна боротьба, дзюдо, самбо і тхеквондо ВТФ.

За словами Наталії Матвіюк, дуже приємно, що вагомий внесок у медальні здобутки збірної команди України з вільної боротьби зробили волинські школярі – вихованки Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи.

Так, Іванна Лук’яненко (учениця Іваничівського ліцею №1) посіла перше місце у ваговій категорії 50 кг. Натомість Валерія Шептор (учениця Іваничівського ліцею № 2 ім. Юрія Лелюкова) зайняла 2 місце у ваговій категорії 57 кг. Спортсменки нагороджені відповідно золотою і срібною медалями.

Наталія Матвіюк привітала борчинь з перемогою і вручила подяки управління освіти і науки облдержадміністрації, а також грошові винагороди. Окрім того, за плідну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед учнівської молоді Почесною грамотою управління освіти і науки облдержадміністрації нагороджено їх тренера: заслуженого тренера України, тренера-викладача Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи – Івана Палія.