Головна Спорт Тільки Ковель! Тільки Перемога”: ФЦ “Ковель-Волинь” підсумував свій спортивний рік

Тільки Ковель! Тільки Перемога”: ФЦ “Ковель-Волинь” підсумував свій спортивний рік

786

Ковель місто зі славними спортивними традиціями. Учора підсумували рік, який минає, футболісти, наставники ФЦ “Ковель-Волинь”.

Цьогоріч ковельчани запропонували футбольним школам Волині організувати змагання для дитячих команд. Цю ідею швидко вдалось реалізувати.

Шість найкращих команд — ФК “Волинь”, ФК “Адреналін” та ДЮСШ №2 (м. Луцьк), БРВ “Вік” (м. Володимир), ФК “Шахтар” (м. Нововолинськ) та ФЦ “Ковель” взяли участь у дитячо-юнацькій лізі. Серед чотирьох вікових категорій — три призових місця саме у ковельських вихованців.

“Ми вважаємо, що це — гарний успіх, адже в такій конкуренції наші футболісти змогли показати достойний результат. Приємно, що ми є клубом, на який рівняються”, – зазначив заступник начальника управління культури, молоді, спорту та туризму, ініціатор футбольного турніру Роман Лис.

Урочистий момент — нагородження. Футболістам вручили медалі за призові місця. Вихованці тренера Юрія Романчука здобули перше місце у своїй віковій категорії – 2010 р.н., команди наставника Романа Шафранюка отримали “срібло” – 2008 р.н та Бронзу” — 2009 р.н.

Привітав юних спортсменів та їх наставників міський голова Ігор Чайка: “Я хочу, щоб той вогонь боротьби, який є у вас, не згас, а навпаки, в подальшому надихав до нових звершень. Ми маємо амбітного президента клубу “Ковель-Волинь” Романа Романчука, прекрасний тренерський колектив, гравців, які вже довели, що вони – найкращі. Наше завдання — й надалі спільно рухатись уперед, бути єдиною командою. Спасибі за Перемогу, яку ви здобули для Ковеля”.

Мер зауважив, що місто має одну з кращих на Волині спортивну інфраструктуру. І це завдяки людям, які рухають наш футбол вперед, які мають віру, яка передається з покоління в покоління.

І йому зрозумілі відчуття батьків, які сьогодні підтримують захоплення своїх дітей футболом, адже син Ігоря Чайки теж був вихованцем центру і це були одні з кращих часів — ходити на його матчі.
Міський голова пообіцяв, що уже в новому році командам вдасться зіграти на новому стадіоні “Локомотив”.

“Тільки Ковель! Тільки Перемога” — девіз ФЦ “Ковель-Волинь”. Нехай і новий 2023 рік принесе успіхи командам і мир нашій Україні.