Головна Спорт У Володимирі відбувся фінальний етап чемпіонату України з футзалу

У Володимирі відбувся фінальний етап чемпіонату України з футзалу

382

З 21 по 23 квітня у спортивному комплексі “Олімп” проходив фінальний етап чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд 2010-2011 років народження. У перший день змагань командам побажали успішної гри очільник жіночого комітету Асоціації футзалу України Володимир Жила, начальник відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань Вячеслав Петрук та директор обласного ліцею «Центр освіти» Валентин Вірковський.

У змаганнях взяли участь 7 найсильніших команд з різних куточків України:

  • команда дитячо-юнацької спортивної школи селища міського типу Маневичі;
  • команда дитячо-юнацької спортивної школи міста Конотоп;
  • команда дитячо-юнацької спортивної школи міста Гребінка;
  • команда закладу позашкільної освіти «Дитячо-юнацька спортивна школа ім. Бутовського»;
  • команда Дитячо-юнацького футбольного клубу «Чорноморець» міста Одеса;
  • команда Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» міста Чернігів;
  • команда «Ладомир» міста Володимир.
За результатами усіх ігор фінального етапу переможцями стали юні гравчині команди дитячо-юнацької спортивної школи селища міського типу Маневичі. Срібло вибороли спортсменки нашої команди “Ладомир” та бронзовими призерами стала команда дитячо-юнацького футбольного клубу «Чорноморець» міста Одеса.
Завершились змагання нагородженням президентом Асоціації футзалу України Сергієм Владикою та міським головою Ігорем Пальонкою жіночої футбольної команди “Ладомир” та тренера Олега Бортніка Кубком Чемпіонів України з футзалу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2022-2023 років.
Вітаємо чемпіонок з високими досягненнями! Ви довели, що володієте неймовірним талантом, майстерністю та наполегливістю. Ваші досягнення в цьому виді спорту вражають і надихають. Бажаємо подальших успіхів та перемог у майбутніх змаганнях.