Головна Спорт У Володимирі відбувся футбольний турнір «Кубок Володимира» на підтримку ЗСУ

У Володимирі відбувся футбольний турнір «Кубок Володимира» на підтримку ЗСУ

850

30-го липня міський голова Ігор Пальонка відвідав благодійний футбольний турнір «Кубок Володимира», що проходив на стадіоні «Олімп». У турнірі взяли участь 4 команди, які представили міста Володимир, Нововолинськ, Ковель та Луцьк.

Міський голова привітав усіх присутніх зі святом, наголосивши, що ми маємо можливість провести такий турнір лише завдяки нашим захисникам та захисницям, які сьогодні ціною власного життя боронять цілісність та суверенітет України.

Для усіх присутніх глядачів спортсмени створили справжнє свято футболу. За підсумками проведених матчів 4-ту сходинку посів нововолинський «Шахтар», 3-тє місце отримав ФК «Володимир», 2-гу – ФЦ «Ковель-Волинь», а першість виборов «ЛСТМ 536» з міста Луцька.

Під час турніру у рамках відзначення Дня міста було проведено розіграш патріотичної лотереї, а також усі присутні на турнірі могли особисто долучитись до збору коштів на підтримку ЗСУ. Тож завдяки учасникам та гостям турніру вдалося зібрати кошти в сумі понад 39 тисяч гривень.

Організатори заходу вдячні Асоціації футболу Волині за сприяння в організації турніру, а нашим захисникам – за смачний куліш та чай.