Головна Спорт У Володимирі відбувся турнір зі швидких шахів

У Володимирі відбувся турнір зі швидких шахів

483

22 липня у ВЦФЗН “Спорт для всіх” міста Володимира відбувся турнір зі швидких шахів, присвячений 1035-й річниці Дня міста. Турнір проходив у 7 турів з контролем часу 10+5 с. Організував спортивний захід ВЦФЗН “Спорт для всіх” спільно з Волинською обласною шаховою федерацією і відділом молодіжної політики та спорту.

Кожен гравець показав високий рівень підготовки та майстерність у грі. Протягом турніру були зроблені численні захопливі комбінації та стратегічні ходи. Були також “нічиї! та несподівані переможці, які вразили аудиторію своєю грою.

По завершенні турніру найкращі гравці були нагороджені цінними призами та почесними нагородами. Кожен учасник отримав незабутні враження, новий досвід та можливість побачити свої можливості з нової перспективи.

Отож, найдосвідченіший гравець змагань – Рюрік Стрелов, а наймолодший – Артем Дмитрук. Серед дівчат 3 місце посіла – Юлія Козак, 2 – Ярослава Терещук, 1 – Катерина Бас. Серед юнаків 3 місце здобув – Данило Ракубовчук, 2 – Іван Хільчук, 1 – Роман Солов‘янчук. Серед жінок 3 місце завоювала Тамара Семенюк, 2 – Світлана Гуз, а чемпіонкою стала Тетяна Портянко.

Найсильніша шістка турніру: 6 місце – Генадій Марчак, 5 місце – Максим Гузьо, 4 місце – Станіслав Бондаренко, 3 місце – Віталій Баюн, 2 місце – Андрій Мойсіюк, а чемпіоном турніру став Олександр Закордонець.

Запрошуємо всіх любителів шахів долучитися до наступних турнірів та насолодитися неймовірною атмосферою гри, дружньою конкуренцією та набути нових знайомств у захопливому світі шахів.