Головна Спорт В комплексі національно-патріотичного виховання “Волинська Січ” пройшли змагання серед юних ковельчан

В комплексі національно-патріотичного виховання “Волинська Січ” пройшли змагання серед юних ковельчан

1370

Юні ковельчани відпочивали й змагались у комплексі центру національно-патріотичного виховання “Волинська Січ”

Уже кілька років поспіль Ковельський міський центр соціальних служб тісно співпрацює з Волинським обласним центром національно-патріотичного виховання “Волинська Січ”. Нашу дружбу скріплює любов до дітей, віра у кожного з них та нестримне бажання змінювати Україну на краще.

Напередодні Дня сім’ї разом зі службою у справах дітей (начальник Жанна Вельма), сектором ювенальної превенції відділу превенції Ковельського районного управління поліції (Юрій Кузьмук) ми вирішили провести спільний виїзд у саме серце «Волинської Січі» – комплекс у селі Городилець та охопити діток, родини яких опинилися у складних життєвих обставинах. Що Вам сказати, ця юнь активна й ініціативна. Вони неймовірні тим, що тішилися від кожного пройденого кроку та завдання. Щира усмішка та шалена енергетика радості дозволила і нам, дорослим, відчути себе щасливими.

Приємно було спостерігати, як дружня атмосфера позитивно впливає на дітей, а саме на процес зростання рівня довіри до дорослих. Поруч з цими дітьми зароджується відчуття потреби зробити для них щось більше, вкласти у них щось краще.

Смуга перешкод , стрільба із лука, постріли зі зброї у мішені, гра у неймовірно захоплюючий лазертаг, відверті особисті розмови зробили цей день змістовним, цікавим і прекрасним.

Юні ковельчани відпочивали й змагались у комплексі центру національно-патріотичного виховання "Волинська Січ"

Ми щиро дякуємо своїм друзям – Сергію та Тетяні Дружиновичам (“Скіфу” та “Веснянці”) за, те що крокують поруч з нашими службами та допомагають робити дітей щасливими. Дякуємо також начальнику управління освіти Віктору Бичковському, директору ЗЗСО №12 Ігорю Щуру за підтримку . Бажаємо вам міцного здоров’я та невичерпної життєвої наснаги. А своїм діткам обіцяємо дотримати свого слова та обов’язково привезти у Січ ще не один раз!

Ковельський міський центр соціальних служб

Юні ковельчани відпочивали й змагались у комплексі центру національно-патріотичного виховання "Волинська Січ"

Юні ковельчани відпочивали й змагались у комплексі центру національно-патріотичного виховання "Волинська Січ"

Джерело