Головна Спорт У Луцьку 28 серпня відбудеться Всеукраїнський патріотичний забіг в пам’ять про загиблих...

У Луцьку 28 серпня відбудеться Всеукраїнський патріотичний забіг в пам’ять про загиблих військових «Шаную воїнів, біжу за Героїв України!”

758

Відкрита реєстрація для участі у забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України!»

У Луцьку 28 серпня 2021 року відбудеться Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих військових «Шаную воїнів, біжу за Героїв України!». Відтак, до пам’ятного заходу може долучитися кожен волинянин.

Зокрема, 28 травня на Театральному майдані міста Луцька о 9:00 год пройде панахида за загиблими учасниками АТО/ООС з покладанням квітів до стели Героїв Небесної Сотні. Опісля, а саме о 10:00 год, відбудеться забіг із доланням дистанції у 1 200 м за маршрутом: Театральний майдан – проспект Волі –перехрестя на вулиці Шопена та проспекту Волі – Театральний майдан.

Тож, для участі у забігу необхідно до 23:59 год 24 серпня 2021 року зареєструватися за посиланням https://forms.gle/ELr52Z4T5WjBi4Fv8.

У разі виявлення бажання присвятити забіг конкретній особі, потрібно вказати її ім’я, прізвище та по-батькові.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації наголошує про те, що учасник обов’язково повинен заповнити поле в анкеті «електронна адреса», з метою подальшого надсилання листа-повідомлення з номером та ім’ям загиблого, за якого він здійснює забіг.

Слід також зазначити, що у приміщенні Обласної бібліотеки для юнацтва (вул. Волі, 2) буде передбачене місце для переодягання. Окрім того, з 9:00 до 9:55 год триватиме реєстрація учасників, які прийняли рішення взяти участь у патріотичному забігу.

Довідково:

Проведення забігу закладає щорічну традицію вшанування пам’яті полеглих воїнів, що віддали своє життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України. Саме цього дня, під час проведення забігу, кожен учасник вкотре зможе пригадати свого друга чи подругу, брата чи сестру, батька чи матір, чоловіка чи дружину, сина чи доньку, які більше ніколи не матимуть можливості пробігти під блакитним небом України, але які назавжди залишаться у пам’яті нашого народу Героями.

Кожен учасник зможе вшанувати пам’ять полеглих героїв, таким чином подякувавши та висловивши підтримку близьким наших воїнів, об’єднанню ветеранів та діючим військовослужбовцям, службовцям сектору безпеки та оборони України, волонтерам та свідомим громадянам, які бережуть цінності української державності та незалежності.

Захід відбудеться за підтримки управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, Федерації легкої атлетики Волинської області, Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», працівників сфери фізичної культури і спорту, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, Громадської організації «Спілка воїнів АТО», Громадської організації «Члени родин загиблих в АТО «Надія», Волонтерського проекту «Меценати для солдата», департаменту сім’ї молоді та спорту Луцької міської ради.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації