Головна Спорт Волинська команда повернулася зі Всеукраїнської спартакіади

Волинська команда повернулася зі Всеукраїнської спартакіади

1115

Команда області у складі депутатів обласної ради, Луцької районної ради, Камінь-Каширської, Володимир-Волинської, Ківерцівської, Нововолинської міських рад та представників районних рад повернулися зі всеукраїнської спартакіади, що відбувалась у місті Чорноморськ, Одеської області.
Змагання тривали з 7 до 12 червня і відбувалися у п’яти видах спорту – з футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок.

Нагадаємо, цей захід відбувається уже вдев’яте, його засновником виступає  Міністерство молоді та спорту. Цього року участь у змаганнях взяли представники 15 областей України.
Як зазначив голова обласної ради Григорій Недопад, головна мета змагань – гра в команді, єднання країни через спорт і здоровий спосіб життя.
“Хочу подякувати всім учасникам змагань, які самовіддано боролися за перемогу у волейболі, настільному тенісі, шахах, шашках, футболі. Це було справжнє свято спорту. Звісно, хотілось би отримати вищі і найкращі результати, однак учать у змаганнях мотивує до саморозвитку, тренувань та усвідомлення того, що спорт – це здоров’я, енергія і прагнення до перемог. Тому всіх закликаю до спортивного загартування. Яким би насиченим не було життя, необхідно знаходити час для тренувань. Так кожна людина принесе користь не тільки собі, але і краще працюватиме та зможе активніше проявляти себе у суспільному житті”, – наголосив Григорій Недопад.