Головна Спорт Волинських школярів нагородили за першість у спортивних змаганнях

Волинських школярів нагородили за першість у спортивних змаганнях

934

Кубок та диплом І ступеня Міністерства освіти і науки України: за перемогу на ІІІ літній Гімназіаді України волинських школярів відзначили  нагородами під час всеукраїнського заходу «Challenge Fest», який відбувся 10 жовтня 2021 року у Рівному.

Відтак, збірні команди школярів Волині, які брали участь в 11-ти видах спорту Гімназіади, вибороли перше місце у загальнокомандному заліку серед ІІ групи областей. Вони обігнали команди Івано-Франківського, Полтавського, Хмельницького, Донецького, Запорізького, Рівненського, Житомирського та Закарпатського регіонів. Окрім того, за підсумками змагань юні спортсмени зайняли почесне 6 місце серед 25 областей.

Урочисте вручення відзнак відбулося під час всеукраїнського заходу «Challenge Fest», який провів Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно із ГО «Українська федерація учнівського спорту».

Програма заходу передбачала презентацію популярних серед молоді рухових активностей і видів спорту, міні-турнірів, челенджів та флешмобів, майстер-класів, покликаних заохочувати учнівську молодь до занять фізичною культурою і спортом.

Пишаємося здобутками юних волинян та бажаємо подальших перемог.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації