Головна Спорт У Шацьку відбувся тренувально-спортивний збір юних дзюдоїстів

У Шацьку відбувся тренувально-спортивний збір юних дзюдоїстів

9266

Організатором спортивно-тренувального збору стала Шацька районна дитячо-молодіжна громадська організація спортивний клуб «Торнадо» (керівник Роман Самолюк).

Захід  відбувся з метою популяризації здорового способу життя в молодіжному середовищі, зокрема шляхом проведення спортивно-тренувального збору з дзюдо та проведення активного дитячого відпочинку й дозвілля під час літніх канікул.

З 3 по 13 червня 2019 року шацькі дзюдоїсти демонстрували свої вміння разом з вихованцями Луцької дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» (тренери Олександр Іщук, Анна  Лисюк),  Луцького спортивного клубу «Бієн»   (тренер Назар Літінський), Ківерцівської ДЮСШ (тренер Ольга Лис) та Цуманської ДЮСШ (Сергій Климчук).  У тренувальному зборі всього взяли участь більше 70 учасників. Юні дзюдоїсти на власному прикладі показали, чому важливо вести здоровий спосіб життя.

Тренування відбувалось не тільки в спортивному залі НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Шацьк, але й на березі озера Світязь. Спортсмени відпочивали і одночасно удосконалювали свої навички.

Учасники збору також мали цікаву культурно-розважальну програму, адже Шацький район давно всім відомий, як озерний край. Діти із великим задоволенням купались в озерах Світязь, Пісочне, Велике Чорне та Люцимер.

Для вихованців всіх спортивних шкіл також організовані різні екскурсії по шацькому районі.

Безпосередньо підготовкою заходу займався керівник Шацького СК «Торнадо» Роман Самолюк, який вже не перший рік тренує юних дзюдоїстів, які досягли чималих успіхів в Україні та за кордоном у цьому виді спорту.

Організатори заходу, вихованці  СК «Торнадо» та батьківський колектив дякують виконуючій обов’язки голови Шацької селищної ради (ОТГ) Людмилі Цевух та директору опорного закладу НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Шацьк  Валерію Михальчуку за надане приміщення для проведення тренувально-спортивного збору юних дзюдоїстів.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації