Головна Спорт На Шаччині відбулася зустріч школярів-спортсменів з прикордонниками

На Шаччині відбулася зустріч школярів-спортсменів з прикордонниками

8953

В рамках проведення спортивно-тренувального збору юних дзюдоїстів, що проходив на початку літніх канікул на базі опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Шацьк діти побували на екскурсіях у різних куточках району, відвідали ряд мальовничих озер нашого краю.

Під час однієї з таких екскурсій спортсмени вирушили до відділення інспекторів  «Пулемець» відділу прикордонної служби «Піща» Луцького прикордонного загону Волинської області, яку організував керівник районної громадської дитячо-молодіжної організації спортивний клуб «Торнадо» Роман Самолюк.

З метою національно-патріотичного виховання дітей та молоді в дружній і теплій атмосфері  відбулася зустріч  прикордонників з вихованцями Луцької дитячо-спортивної школи «Колос» (тренер Олександр Іщук) та Шацького спортивного клубу «Торнадо»  (тренер Роман Самолюк).

Заступник начальника з персоналу ВПС «Піща» Олег  Сєлєзньов  розповів про історію створення прикордонної служби, ознайомив дітей з сучасною діяльністю прикордонної служби, продемонстрував сучасні зразки амуніції, технічні засоби охорони державного кордону, в тому числі ті, які використовуються військовослужбовцями в районі проведення різних операцій.

Діти у захваті слухали, оглядали кімнати, де прикордонники навчаються, несуть службу та відпочивають. Отже, вони мали змогу освідомити формування високих моральних цінностей на прикладі кращих бойових традицій  захисників Української держави.

Варто зазначити, що старший лейтенант Олег Сєлєзньов у вільний від роботи час  також займається спортом разом із дітьми, а саме таким видом спорту, як бокс. Вихованці місцевого спортивного клубу із задоволенням проводять тренування із наставниками-військовослужбовцями, що виховують патріотичних дух в дітей, які в майбутньому будуть захищати Україну.

В свою чергу, юні спортсмени, продемонстрували показові виступи, майстер-класи з боротьби дзюдо для прикордонників, які там несуть службу.

Спортивно-тренувальний збір став традиційним щорічним заходом, який  окрім популяризації здорового способу життя в молодіжному середовищі,  є проведенням  активного дитячого  відпочинку і дозвілля в період шкільних канікул. Враховуючи багаторічну співпрацю, обмін досвідом  між тренерами та фахівцями боротьби дзюдо відбувається  підвищення майстерності спортсменів всіх вікових груп, виявлення  найсильніших спортсменів, зміцнення дружніх зв’язків, пропаганди здорового способу життя.

Захід проводиться за сприянням  Шацької районної державної адміністрації  (голова Василь Голядинець), Шацької районної ради (голова Сергій Карпук) відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (начальник Людмила Єрофєєва), Шацької селищної ради (ОТГ) (в.о. голови Людмила Цевух), а також ОЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Шацьк (директор Валерій Михальчук).

Тренерський склад, вихованці Шацького СК  «Торнадо» і батьківський колектив дякують представникам влади за сприяння та всебічну підтримку у розвитку фізичної культури та спорту, а зокрема, боротьби дитячого дзюдо в Шацькому районі.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату Шацької райдержадміністрації